| LoveAnime99 a întrebat:

Ahm,da,so...am nevoie de carti.Preferabil romance, sau Science-fiction.Gen,Destine la limita-Katie McGarry,or Hopeless-Colleen Hoover *romance*,sau Spulbera-ma-Tahereh Mafi,or Eve-Anna Carey *Sf*. Mersi anticipat XD *si mda, nu prea stiam ce categorie sa pun*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa blushing, chiar asteptam pe cineva sa intrebe de ele laughing). Am citit asa multe, nici nu stiu de care sa iti spun, dar, cu siguranta: "Indrazneste sa iubesti" (continuare Destine la limita>Beth si ryan

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am observat ca nu s-a postat tot raspunsul laughing). Altele la fel de superbe :3: "Fericirea incepe >azi-Fericirea mea esti tu", "Intimidare", "Ma pierd in tine=> Ma regasec in noi", "Niciodata impreuna?", "Pe strada Dublin", "Pe strada Londra", "Te astept", "Te doresc". Daca imi poti lasa o adresa de mail le am in varianta pdf happy.

| MrsVamp a răspuns:

Buna, stiu ca tu cauti carti dar m-am gandit ca daca tot am vazut intrebarea si ca ai numele "Love Anime" as putea sa-ti spun despre povestea pe care eu o scriu pe o pagina numita Anime Romania. Iti pun link-ul mai jos, povestea se numeste 2ND LIFE (a 2-a Viata) si se incadreaza cerintelor spuse de tine destul de mult, sper ca o vei incerca :) multumesc oricum :*

https://www.facebook.com/......media/set/

| AnA09a a răspuns:

Cand esti vrajitoare- Carolyn MacCullough
Micutele mincinoase- Sara Shepard
Clubul V - Kate Brian
Cercul secret - L. J. Smith
Fericirea mea esti tu - Jamie McGuire
Lolita - Vladimir Nabokov
Privilegiul - Zoey Dean
Miss Peregrine - Ransom Riggs