| Polinco a întrebat:

Alcatuiti subordonate subiective predicativa atributive si completive introduse prin pronume relativ conjunctii subordonatoare si adverbe relative

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pe acest site TEMELE SUNT INTERZISE, foloseşte site-uri specializate în teme ca brainly.ro.
Postarea a fost deja raportată, acum utilizatorul are la dispoziţie 2 variante, 1 şterge postarea sau 2 aşteaptă sa i se şteargă postarea de un admin, bineînteles cu riscul de a primi ban 1-3 luni, moderarea întrebărilor tot pe 1-3 luni sau ban permanent, persoanei fiindu-i interzis sa îşi facă alt cont.
Pentru mai multe informaţii, scroll în jos, întrebări frecvente, şi citeşte acel regulament.

| Polinco explică (pentru LPCTSTR):

Cum o sterg'?

| Ionut524 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Pe acest site este interzis si sa faci reclama la alte site-uri

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ionut524):

Pai, daca citeai regulamentul, poate observai ca DOAR tipul reclamei "intra pe link si devii miliardar" si derivatele ei, sunt strict interzise.
Dar, in acest caz poti vedea ca am dat o SUGESTIE, nu am facut reclama de care zici tu.
Acest tip de sugestie nu se incadreaza in tipul reclamei de mai sus si nici in derivatele sale.
Pe viitor, daca vorbesti de regulament, citeste-l, nu strica.
Si stai calm, sugerez tuturor site-ul acesta pentru ca este cel mai popular in randul temelor, si stai calm din nou ca eu nu primesc bani din sugestiiwinking

| alina2k18 a răspuns:

Da boss, asa o sa facemwinking

| Unicornlover7 a răspuns:

Esti a opta right? Atunci fa-ti tema singur ca intri la un liceu nasol si o sa regreti!