| Iulia29iulia a întrebat:

Am 13 ani si caut carti de citit. M-am plictisit de genul de carti. La medeleni. 80 de zile intr-un balon cu aer cald.etc.
Mie in general imi plac cartile de aventura haz si mister

2 răspunsuri:
| Glav a răspuns:

Buna, daca vrei sa incerci ceva nou ar trebui sa incerci cateva carti de Stephen King, scrie carti horror.
Este un autor grozav si dupa ce intri in universul lui, o sa intelegi de ce spun ca este grozav.
Ai putea incerca si Harry Potter, este varsta potrivita pentru aceasta serie.

| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Pai incearca Bunica mi-a zis sa_ti spun cai pare rau o gasesti la carturesti es supeerr tare