| DumitruS a întrebat:

Am chef de o carte noua si astia vad ca au reduceri misto, ce-mi recomandati?

Care e cea mai tare carte citita in ultima vreme?

http://pretcazut.ro/3-zile-de-transport-gratuit-pe-carte pedia-ro/

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Maslow dezvoltarea personalitati

| DumitruS explică (pentru RAY):

Merci, e dezvoltare personala?

| RAY a răspuns (pentru DumitruS):

Da,vezi aici mai multe cartii http://documentare.ucoz.co.uk/blog/
Motivatie-Si-Personalitate-Abraham-Maslow
https://drive.google.com/......dIVnc/view

| zurick a răspuns:

1Q84.
Inca astept sa am bani sa cumpar volumul 2 laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru zurick):

Super carte happy

| zurick a răspuns (pentru Kaℓi):

Asa e, sper sa pot achizitiona curand volumul 2. happy
Daca iti place cartea, inseamna ca iti plac in general acest gen de carti sau poate autorul. Sunt deschisa la recomandari ^^

| Kaℓi a răspuns (pentru zurick):

Cred ca am citit aproape tot ce s-a tradus la noi... sunt fana happy
Recomand "Kafka pe malul marii", "Padurea norvegiana" si "La sud de granita, la vest de soare". De fapt, toate happy

| zurick a răspuns (pentru Kaℓi):

Am apucat sa le descarc inainte sa se stearga raspunsul, arigatou ^^
Padurea norvediana a fost prima carte pe care am citit-o de la Murakami si cea care mi-a deschis apetitul happy Kafka pe malul marii o am in biblioteca, dar nu am citit-o inca.O sa pun si La sud de granita, la vest de soare pe lista happy
Multumesc mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inconjurul lumii in 80 de zile de Willi Fogg

| DumitruS explică (pentru anonim_4396):

Merci, e de aventuri, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumitruS):

Da, populara cartea... Am vazut doar filmul cartii, dar recomand si cartea, e foarte populara, ca si filmul de altfel.

| DumitruS explică (pentru anonim_4396):

Aha, deci n-ai citit-o?