| miruna232004 a întrebat:

Am comanda o carte ieri de pe libris.ro si vreau sa stiu daca va ajunge azi sau luni.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca ti-au trimis-o deja prin curier,va ajunge luni, daca nu, ti-o trimit luni si va ajunge marti probabil.
Deci ei in weekend nu lucreaza, nici site-ul online libris si nici firma de curierat Cargus, e bine sa stii asta.
Lectura placuta sa ai!

| miruna232004 explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc! dar am cumparat un caiet de vacanta pentru matematica

3 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Daca ai dat comanda vineri, atunci va sosi luni.

| miruna232004 explică (pentru DaCumSaNu):

La ei pe site zice ca daca dai comanda vineri dupa 18 o aduce luni
de aceea am intrebat