| sopranaCadaverica a întrebat:

Am de facut licenta despre poezia bacoviana. Imi poate recomanda cineva o lista de carti (biografii), dar si critica literara? Va roog

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-am auzit de asta, eu am ales tot Runtastic și sunt foarte mulțumit. Mă bate gândul să iau versiunea fără limitări, plătită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oemge eu întrebam de cărți absurde, tu ceri listă de cărți despre Bacovia pentru licență
rolling on the floor))))

| Rotazi a răspuns:

Ai ajuns la licenta si nu poti face o cautare pe Google despre Bacovia?

| sopranaCadaverica explică (pentru Rotazi):

Eu deja am titluri insa voiam sa vad daca mai pot completa si altii.

| supadeceapa a răspuns (pentru Rotazi):

Aplauze.

| Rotazi a răspuns (pentru supadeceapa):

happy