| AvalohAlyn a întrebat:

Am foarte multe carti cumparate si necitite pana acum,incat nu ma pot decide ce carte sa citesc mai intai.voi cum ati proceda? Ce sa fac, cum sa fac?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le poti folosi in multe scopuri:
- in loc de caramida
- in loc greutate
- sub picior, sa indrepti masa
- facute cadou
- ca expozitie (sa te vada lumea "inteligent")
- sa le vinzi ca maculatura (se aduna de o sticluta)
- sa incalzesti cu ele la iarna
- etc.
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Nu iti mai cumperi carti, descarci pdf de pe net, se gasesc o gramada, daca nu iti va place o carte nu iti va mai parea rau ca ai cumparat-o.

| viata0delash a răspuns:

Incepi de la dreapta la stanga de sus in jos

| LoryKely a răspuns:

Incepe cu cea care te intereseaza mai mult. Dar dacă nu stii începe cu cea care e mai subtire ca sa iti de-a sporul de a citi happy