| BastiSchweinsteiger a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte, ce parere aveti, merita sa continui?

http://www.wattpad.com/139146495-ciudatul-sa-fie-asta-re alitatea

2 răspunsuri:
| matematician a răspuns:

"Aveam masina stricata si nu era prima data cand merg sau mergeam"?
Sincer, mi se pare putin cam plictisitor mie big grin, dar e cam putin, incearca sa scrii macar 10 pagini. pe urma sa le expui

| BastiSchweinsteiger explică (pentru matematician):

Bine de stiut, a iesit asa deoarece modificasem partea aia si nu am fost atent, mie sincer mi se pare ok daca ai citit macar primele 3 capitole, deoarece nu e previzibila, nu stii ce urmeaza.

Fiecare cu pararea lui.