| ριтιкaa1998 a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte pe Wattpad. Sunt incepatoare,deci nu stiu daca este foarte buna. Daca vreti va las link-ul si cititi! Daca va place lasati-mi un vot,iar daca nu, astept criticile intr-un comentariu. :D :-*
http://www.wattpad.com/story/32433135-impossible-love

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mizerii siropoase adolescentine. Mai sunteți mulți?
Iar nivelul scriiturii e undeva între preșcolar și comentariile de la youtube la clipurile cu manele.
Înearcă să folosești cartea de limba română și la altceva decât omorât țânțari și pus sub piciorul mai scurt al mesei.

| agirll a răspuns:

Eu ti-am dat un vot happy Imi placewinking

| ριтιкaa1998 explică (pentru agirll):

Serios? Multumesc frumos big grin