| Tezeus1234123121 a întrebat:

Am luat la romana in competente calificativul experimentat si nu stiu ce fel este ca punctajul gen cu e la limbile straine B1 B2 A1 A2.
Mai pe scurt e ok sau nu

4 răspunsuri:
| JulietteJokes a răspuns:

E cel mai bine experimentat. Calificativele sunt : mediu, avansat si experimentat. Si eu am luat la fel laughing si toti prostii din clasa mea de asemenea laughing

| Tezeus1234123121 explică (pentru JulietteJokes):

Da cam asa se intamplat in general mersi pentru ajutor happy

| Yo77 a răspuns:

E cel mai bun calificativ. (Mediu, avansat si experimentat). Te lauzi sau chiar nu stiai? Exprimarea "gen...* nu e " prea ok". Daca intelegi ce zic :)))

http://www.medical-job.ro/......1-b2-c1-c2
Acolo explica despre competentele lingvistice.

| Tezeus1234123121 explică (pentru Yo77):

Ok mersi, si la acel mesaj am scris asa caci ma grabeam si nu am realizat ca am mancat din litere. Pardon big grin (si chiar nu stiam de asta am mai si intrebat)