| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cât mai multe răspunsuri: ce cărți despre bombe și incidente nucleare îmi recomandați? Să fie în română.
Știu de "Hiroshima", "Ultimele zile ale unui război atomic" și "Dezastrul de la Cernobâl".

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar cauta razboiul rece sau razboiul din vietnam, unde au testat diverse bombe si capcane. Eu le/am vazut in Youtube in spaniola suna misto vocea si documentarul vizualizat.

| Georgequattro a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta neaparat, pe Google/YouTube sunt multe documentare referitoare la experimentele sovieticilor in care testeaza echipamentul nuclear. Eu unul le-am vizionat si sunt interesante. Documentare foarte complexe despre bomba Tsar si multe altele