| dennisalexandru a întrebat:

Am nevoie de un mesaj de rămas bun pentru cei de clasa a VIII-a.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrieti-l cu propriile cuvinte!

| darrio2007 a răspuns:

„Ramas bun clasa a VIII a, sa ne intalnim si la anul."

| RxTx a răspuns:

Le faci cadou câte un nou testament costa 20 lei și scrii pe el Nr tau de tel adresa ta de e-mail și numele tau

Și că și mesaj :' Fie că Domnul Iisus Hristos sa vă călăuzească "

Important este sa iei și tu poze cu ei și să scrii pe ele cum îi cheamă și telefonul lor plus o adresă de e-mail

Pt că peste ani unul o să ajungă președinte altul avocat altul medic chirurg
Și nu se știe când vei avea nevoie de ei să îți facă și ție o chemare în America

| sparklingqueen a răspuns:

Salut,iti recomand ca mesajul de ramas bun sa fie din sufletul tau, sa-l scrii cu propriile cuvinte, chiar daca nu te pricepi, incearca.Multa sanatate!