| evi1985 a întrebat:

Am nevoie de un text (o urare) pentru mama de 8 martie. Dar ea este născută chiar pe 8 martie și vreau ceva mai special.

Răspuns Câştigător
| Vlad082004 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa iti zic dar poti sa ii spui mamei tale ce simti tu in inima ta.Iti spun sa nu copiezi de undeva textul. Poti sa ii faci si o poezie(daca te pricepi).Dar uite un exemplu:

Draga mama,
Iti urez tot ce e mai frumos tu esti cea mai importanta fiinta din viata mea.Ma ajuti atunci cand nu mi-e bine si daca nu erai tu eu acum nu eram.
Esti norocoasa fiindca esti nascuta chiar de 8 martie si inca odata vreau sa iti spun ca te iubesc mai mult de cat pe oricine.
La multi ani!
E doar un exemplu.
La multi ani mamei tale!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Salut, uite aici : http://alba24.ro/......80367.html

Poti lua una de aici, sau doar sa te inspiri sau sa combini, dar parerea mea este ca mai bine este sa spui ce simti tu pentru mama ta!