| anonim_4396 a întrebat:

Am scris o carte de aventură, mister și SF la care muncesc de aproape doi ani si inca mai am de lucru. Daca exista cineva interesat sa citeasca primul capitol postat pe blog, il astep si cu păreri, critici și sfaturi. https://achisgelu92.wordpress.com/

2 răspunsuri:
| George455 a răspuns:

Interesant primul capitol, doar ca sunt anumite expresii/propozitii pe care eu nu le recomnand("-Cum dracu am ajuns aici?"). Dar te incurajez sa continui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru George455):

Mersi. O să postez în curând și al doilea capitol