| Btth1974 a întrebat:

Are cineva "Cimitirul animalelor " de Stephen King, si este dispus sa o vândă? Eu am cautat la toate librăriile din oras si pe toate site-urile pe care le stiam si nu pot sa gasesc nicăieri cartea.Am gasit una pe olx dar era la un preț extrem de mare(150 de ron) avand in vedere faptul ca ea initial putea fi comandata de pe site-uri cu 20 si chiar si 10 ron.Nu o aveți cumva pusa in biblioteca si uitata pe raft.As vrea sa vad daca e cineva care e dispus sa o vanda la un preț convenabil si sa aiba si o stare buna.Sunt bucuroasa totusi daca stiti un site de pe care pot sa o comand.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mama si eu de cand o caut laughing)) Sa-mi zici si mie daca gasesti ceva te rog

Răspuns utilizator avertizat
| sonya a răspuns:

Buna,

Uite aici pe okazii vad ca mai sunt cateva

https://www.okazii.ro/cautare/stephen+king+cimitirul+animalelor.html