| Rlk_Raluca_1995 a întrebat:

Are cineva de vanzare sau poate sa imi dea cartea Palatul de Chelsea Quinn Yarbro? Online nu o mai gasesc, stoc epuizat!

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Am citit-o si o iubesc,o am (nu o vand )dar poti so gasesti la humanitas, in auchan sau in titan la librarie, sau in cel mai rau caz, la nemira, la mama ei sa zic asa

| Rlk_Raluca_1995 explică (pentru buburuza2007):

Nu sunt din Bucuresti, asta e problema. Sunt din Buzau iar aici nu se mai gaseste! Absolut nicaieri!

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu se mai gaseste, este epuizat stocul. Sa te mai uiti pe okazii, o s-o vanda cineva pana la urma happy