| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

As avea nevoie de o urare de la mulți ani celui mai bun prieten.Idei? Vreau ceva original nu găsit pe ceva site, va rog ajutor.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Bai, e cel mai bun prieten, chiar nu esti tu in stare sa-i zici ceva din suflet?

| BlackRose03 a răspuns:

Daca e pentru cel mai bun prieten tu ar trebui s-o faci, ar fi mult mai special. Daca ti-o face altcineva va fi ca si cum ai fi luat-o de pe un site.
Puteai la fel de bine sa iei una de pe Google, gasesti multe

| casher a răspuns:

Depinde ce caracteristici are prietenul tau. Daca amandoi sunteti nebuni poti sa-i spui ceva gen "La multi ani nebunule, sa traiesti si sa ai parte de toate dorintele, si vezi cum faci sa-mi dai banii aia saptamana viitoare" (sau orice gluma la sfarsit) daca sunteti mai seriosi ii zici normal la multi ani frate, sa traiesti cat doresti si sa ai parte de toate. Daca sunteti mai caterincosi asa sa-i spui la multi ani ba p*** sa-i spui lu' m*-** ca o iubesc... Ceva gen. Totul depinde de relatia intre tine si el.