| Gabby2018 a întrebat:

As dori cu seriozitate un raspuns la intrebarea mea care este : ( Cine poate spune ce ar putea pica la subiectul al III-lea la romana sesiunea august-septembrie? ), caci am vazut la unii dintre voi, nu dau nume ati stiut sa da-ti un raspuns la ce ar putea pica la bac 2018 subiectul I sesiunea I si asa a fost!
Va rog frumos dau funda celui ce zice cu aproximare un raspuns la intrebare

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din x subiecte cineva a nimerit cu ala bala portocala laughing)))))))))).
Nu e niciun Nostradamus pe aici.