| IngerulSiDraculTau a întrebat:

As dori si eu un site de unde pot descarca gratuit carti in format pdf. Dau funda si voturi.Multumesc

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

De pe scribd.com. Iti faci cont si le descarci, iar daca nu merge si-ti cere sa incarci ceva, dai un document la plesneala si apoi poti sa descarci 24 ore. Ai grija ca unele carti nu pot fidescarcate din cauza ca cel care le posteaza dezactiveaza optiunea

| marina1253 a răspuns (pentru eugenl):

Am incercat cum ai spus tu. e super big grin multumesc big grin

| EyesSad17 a răspuns (pentru eugenl):

Siteul scribd e gratuit logare si descarcarea, am vazut cand dau pe download zice sa selectezi una din cele 3 casute sa bifezi acolo, avand una pe cateva saptamani platind 8 dolari si ceva de centi, a doua e lunar cu tot 8 dolari si mai multi centi iar a treilea pe tot anul platesti nu mai stiu cat, alea ce sunt? site ul e gratuit sau doar descarcarile sunt cu bani sau ambele cu bani sau fara bani, n-am inteles daca e gratuit tot site ul.

| Maverick33 a răspuns:

Eu de pe www.scribd.com mi-am descarcat cateva carti. E ff ok si sunt o gramada de carti!

| liveornot a răspuns:

Gasesti aici http://codexium.pw/
Sunt foarte multe si tot apar altele noi. Sunt gratuite si daca nu gasesti o carte opoti cere