| buhu a întrebat:

As vrea sa citesc niste carti dar nu stiu ce fel! as vrea un titlu nou! Cine imi da cat mai multe titluri de carti (cele mai noi )ai dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautand-o pe Alaska-John Green
De 19 ori Katherine-John Green
Jurnalul unui adolescent timid-Stephen Chbosky
Harry Potter(toate volumele)-J.K.Rowling
Fluturi-Irina Binder
Alchimistul-Paulo Coelho

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Alexandru Țiclea - Tratat de dreptul muncii. Legislație. Doctrină. Jurisprudență. Ed. 8
Verginia Vedinaș - Drept administrativ. Ed. 8. Revăzută și actualizată
Patricia-Marilena Ionea, Valentin-Zoltan Puskás - Protecția constituțională a dreptului la pensie
Anton Trăilescu, Alin Trăilescu - Legea contenciosului administrativ. Comentarii și explicații. Ed. 2
Olimpiu Aurelian Sabău-Pop - Actualități și perspective în legislația română
Traian Dima - Drept penal. Partea generală. Ed. 3 (conform noului Cod penal)
Traian Dima, Lamya-Diana Al-Kawadri - Drept penal. Partea generală. Teste grilă pentru seminarii, examene de an și licență
Horia Ciurtin - Dilemele controlului de constituționalitate. Incursiune în paradigmele spațiului euro-american
Daniel Dascălu - Tratat de contencios fiscal
Nicolae Volonciu - Noul Cod de procedură penală comentat
Dragoș Chilea - Drept internațional public. 300 de întrebări și răspunsuri
Maximilian Bălășescu - Criminalitatea organizată sau pluralitatea constituită de infractori în reglementarea noului Cod penal și a legislației anterioare
Florin I. Mangu - Răspunderea civilă. Constantele răspunderii civile
Raluca Miga-Beșteliu - Drept internațional public. Vol. II. Ed. 2
Eugen Deliman, Gheorghe Florin Bene - Frauda fiscală privind TVA din operațiunile intracomunitare
Mihail Udroiu - Fișe de drept penal. Partea generală
Mihail Udroiu - Fișe de drept penal. Partea specială
Mirela Carmen Dobrilă - Infracțiunea de înșelăciune în vechiul și noul Cod penal
Anca-Lelia Lorincz - Recursul în casație în noul Cod de procedură penală
Mihail-Silviu Pocora, Monica Pocora - Infracțiuni contra patrimoniului prin nesocotirea încrederii

| buhu explică:

Pentru persoane intre 14 si 41

| Amanda69 a răspuns:

THE FAULT IN OUR STARS drama, John Green.( iubesc din suflet cartea asta)
Looking for Alaska, John Green
omul asta scrie cele mai bune carti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amanda69):

Si mai ales ''de 19 ori Katherine'' big grin