| ღAl3xuTzaAlyღ a întrebat:

As vrea sa public o carte cu o editura si vreau sa stiu cam cat m-ar costa. Am citit pe undeva ca nu ar costa nimic, dar nu stiu ce sa cred.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca editura retine cartea spre publicare o sa incheiati un contract, o sa publice cartea pe cheltuiala lor si o sa primesti si ceva bani.

| vangaelis a răspuns:

Pai nu platesti, ideea e sa te vada un editor sau o persoana in domeniu sa ii placa ce scrii si apoi pe urma dupa o analiza a ceea ce ai scris sa fii pasibila sa publici.

| Sergiu1996 a răspuns:

Despre ce scrii?