| Mikel26 a întrebat:

As vrea sa schimb numele povestii mele de pe Wattpad https://www.wattpad.com/myworks/36398073-baieti-de-bani- gata! Aveti ceva idei?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Am citit un capitol și din al doilea pînă cînd flăcăiașul acela „teribil de frumos" a plecat, lăsînd-o pe naiva și săraca școlăriță cu ochii în soare.
Subiectul pare a fi clasic : prințul și Cenușăreasa.
Ideile sunt de o naivitate care frizează a prostie.
N-am mai citit.
N-avea nici un rost.
Plus că ortografia folosită (săraca limbă română!) este de nota doi.
Lasă-te păgubaș!
Tu nu știi să scrii românește dar ne trimiți pe noi în Tucson.(Iată că nici calculatorul - corectorul, nu știe de acest cuvînt! S-a împotmolit. Mi-a subliniat cuvîntul cu roșu).
De ce nu la Vaslui, sau Giurgiu, sau Gherla, sau Sîntana?
Sau la Nijni - Novgorod, sau la Salamanca, sau la Tubize, sau la Blagoevgrad, sau la Adana, sau la Haifa, sau la Karachi?
Ai pus tu degetul pe harta S.U.A și ai dat de această „urbe".
Sfatul meu:Renunță la meseria asta!
Asta și carnea porc sînt cele mai grele lucruri pe lumea asta.
Hai, pa!