| dip1dip a întrebat:

As vrea sa va intreb ce parere aveti despre cartea lui dan brown ingeri si demoni? Si daca puteti sa-mi spuneti si mie cum se termina cartea deoarece cartea a fost a unei prietene si acum ea e plecata in Spania? ce a facut pana la urma Robert Langdon?

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Nu am citit cartea, dar stiu ca exista un film facut dupa aceasta carte, daca nu iti da nimeni raspunsul te poti uita la el Angels and Demons 2009. Ar trebui sa aiba elemente comune.