| Mystyk a întrebat:

As vrea si eu (daca este) cartea tradusa in romana de Dale Carnegie-How to win friends and influence people (Secretele succesului. Cum sa va faceti prieteni si sa deveniti influent). Pe site, sau sa downloadez, nu conteaza, dar sa fie tradus cat de cat bine, nu cu google translate.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

W.bestresource.ro/blog/citeste/830/65-siteuri-unde-poti-citi-carti-online-gratis-citeste-online-carti-de-dezvoltare-personala-si-nu-numai-fara-sa-platesti