| Dobre_Maria_1996 a întrebat:

As vrea si eu o lista cu carti bune... ultimele carti pe care le am citit au fost:elevul Dima dintr a 7 a si jurnalul secret al lui Adrian Mole. Sunt clasa a 7a.As dori si pareri despre cartile :cele 13 motive (parca) si de 19 ori Katherine.

1 răspuns:
| Afroditlove a răspuns:

De 19 ori Katherine e destul de buna, John Green are stilul lui fermecator. Iti recomand Secretul doctorului Honigberger de Mircea Eliade, Domnisoara Christina tot de Mircea Eliade, Mincinosii de E. Lockhart, Ciresarii de Constantin Chirita