| AvalohAlyn a întrebat:

Ati ascultat vreodata un audiobook? Considerati ca audiobookul este varianta de viitor a cartilor? Daca toata cartile ar fi si in varianta audiobook ar fi mai interesata lumea de carti/lectura/educatie?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aveam niște basme pe casete acum vreo 22 de ani laughing
Dacă de atunci și pana acum audio book-urile n-au dominat, puțin probabil sa o facă de acum în colo.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, la toate „întrebările" astea, da!
Imaginează-ți când ți-e somn și-ți cedează ochii dar te tentează o carte, nu ai vrea să-i asculți varianta audio?

| WangLouis a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sa adormi mai repede sau cum!?
Nu vreau sa ma intelegi gresit, nu am nimic cu varianta asta de "a citi" carti, doar ca nu o consider deloc, in nici un fel.