| ribak a întrebat:

Ati citit careva Suge-o Andrei? Stiti daca este cel putin la fel de interesanta ca Suge-o Ramona?
Merita citita sau nu?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E la fel de buna ca prima.Cel putin asta zic recenziile de pe emag.Eu n-am citit-o insa din cate aud prin preajma e la fel de buna si amuzanta, se ridica la asteptarea tuturor celor care au citit volumul 1. Zi faina.

| Iuliana186 a răspuns:

Am citit-o eu si mie una mi-a placut.
E la fel de amuzanta ca prima, la unele pasaje am ras destul de mult laughing)
Merita sa o citesti daca iti plac cartile de genu.

| CautFilmHorror a răspuns:

Daca ai citit Suge-o Ramona, Suge-o Andrei e ca un fel de continuare

| Tiopevuz a răspuns:

E o porcarie