| Mihaelagirl a întrebat:

Ati citit cartile Urzeala tronurilor? V-au placut? Ce nota le dati?

5 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Poate sa-ti placa, literar nu are insa nici o valoare.Este o istorioara placuta, o fictiune care nu depaseste capodopere deja consacrate.Frumos descriptiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru oprescudorin11):

Cum n-are nicio valoare literara, mai? Sunt cele mai bune carti fantasy din secolul 21! L-au detronat pana si pe legendarul Tolkien!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10/10

| Hemera a răspuns:

Acum citesc si zic ca nota 20 sa am de unde scadea pana termin big grin