| anonim_4396 a întrebat:

Ati citit Paulo Coelho? Ce v-a placut cel mai mult?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Am citit cateva...
Cel mai mult mi-a placut "Veronica se hotaraste sa moara".

| Paulla a răspuns:

Am citit doar una, fiind la o rudă fără să am ce face, dar nu mi-a plăcut deloc. Mi s-a părut unul din cei mai superficiali şi plictisitori scriitori, până şi tipele alea care scriu despre vampiri virgini au fost mai okay.

| Kaℓi a răspuns (pentru Paulla):

Si eu am fost dezamagita, dar n-am vrut sa zic laughing
Era in mare trend la un moment dat, toata lumea vorbea despre "Alchimistul" etc... am fost curioasa, dar cum spui tu, multe platitudini, mult zgomot pentru nimic. "Veronica..." mi-a placut cel mai mult, dar nu-mi amintesc exact de ce laughing

| Ho1 a răspuns:

N-am citit