| AvalohAlyn a întrebat:

Ati citit seria de carti "Secretul" (The Secret) de Rhonda Byrne sau ati vazut filmul? Ce credeti despre, ce impresie v-a facut? Voi ati incercat si ati reusit? E valabil tot ce se zice acolo?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Sunt super! Le am pe toate acasa, le-am citit de mai multe ori si le-as citi din nou; de fiecare data au o noua însemnătate in sufletul meu! Le recomand cu căldură! Numai bine!

| AvalohAlyn explică (pentru Caro34):

Te-au ajutat?
Din serie fac parte:Secretul, Magia, Puterea, Eroul si Invataturi zilnice? Am mai omis ceva? Sau sunt toate?
Apropo, tu ai incercat sa practici ce zice acolo si a functionat?
Sunt tare curios.
Mersi mult.

| Caro34 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, unele lucruri! Nu le-am incercat pe toate! Sunt super!

| Ax3LdeV a răspuns:

O data pe saptmana ma uit la acel video, ma face sa ma simt bine. Am incercat si coincidenta sau nu am gasit ce am cautat sunt inca sceptic asupra validitati metodei