| lll0veee a întrebat:

Aveți idee cum pot citi o carte integral pe scribd fara sa fiu membru? Sau daca aveti voi vreun cont, am nevoie doar de o carte. (Cele 13 motive)

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Eu puteam accesa integral fișiere pe care nu reușeam să le accesez de pe pc în cadrul aplicației scribd pe Android. Sper să mai funcționeze chestia asta.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Am eu cartea. Lasa-mi mesaj pe privat cu email-ul tau ca sa ti-o pot trimite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de pe telefon, parca mai demult mergea asa.
Instaleaza-ti aplicatia si incearca asa.
Bafta!

| Hunt_Lexy_1995 a răspuns:

Poți să intri pe site făcând log in cu Facebook. Pentru a putea descărca (sau citi) cărți de pe scribd trebuie să uploadezi un fișier, adică o poezie scrisă în word sau o carte. După ce faci log in cu Facebook îți apare în dreapta sus scris UPLOAD.

Răspuns utilizator avertizat
| Hunt_Lexy_1995 a răspuns (pentru ramon2473):

Aha... Problema este că nu poți descărca sau citi toate cărțile de pe scribd chiar dacă uploadezi. Cele care au o calitate foarte bună sau cele care sunt nou apărute nu le poți citi sau descărca dacă uploadezi. Cele pe care le poți citi sunt cele cu o calitate ceva mai proastă sau cele care sunt scanate la imprimantă.

Răspuns utilizator avertizat