| Afsdghvcs a întrebat:

Ba voi ce spuneti de la anul in loc de mediile din 5-8 se vor pune notele tezelor din 5-8 pentru ca mie nu imi mi-ar place de loc, mi-ar cam spulbera visul la liceu pe care il vreau, sper sa nu faca asa si sa continue cu mediile din 5-8, voi ce credeti cum va fi pana la urma fiindca altfel imi este prea teama... sper sa nu se schimbe

1 răspuns:
| Bettybeatrice1919 a răspuns:

Idk, eu acum am dat examenele si astept rezultatele la contestatiilaughing). Daca se inlocuieste cu teza, depinde unde dai, gen daca vrei la uman dai doar teza la romana si daca vrei la real doar teza la mate si asta va fi 20%