| Gabi1123 a întrebat:

Bun,deci uitati care este treabaaa: am o carte in PDF (in engleza) si eu nu prea o am asa bine cu engleza, si chiar vreau sa o traduc cumva(nu cu google translate.) dar sa fie tradusa bine
Are cineva vreo idee cum?

Fundaa

4 răspunsuri:
| Noitra a răspuns:

Daca nu stii engleza, este imposibil sa o citesti. Cauta varianta in romana scriind carti de "numele autorului" si poate gasesti in romana. Altfel nu ai cum sa o citesti.

| ElizaVasilescu a răspuns:

Scrie titlul cartii in romana si "pdf" dupa
....sau invata engleza

| Gabi1123 explică (pentru ElizaVasilescu):

Pai asa engleza stiu destula doar ca sunt unele cuvinte care au alt inteles si unele expresii care tot la fel au alt inteles...

| Gabi1123 explică (pentru ElizaVasilescu):

Si plus ca acea carte inca nu a aparut in romana tongue