| Roseonfire20 a întrebat:

A aparut in Romania vol 6 din seria Instrumente Mortale de Cassandra Clare (Orasul Focului Ceresc) si vol 3 din seria Dispozitive Infernale de Cassandra Clare (Printesa Mecanica)? Daca da stiti cumva de unde le pot comanda? Daca nu stiti cand apar?

Răspuns Câştigător
| KatPetrova a răspuns:

Heey
Din cate stiu volumul 6 din instrumente mortale va aparea la anul prin iarna-primavara iar Printesa Mecanica trebuia sa apara primavara asta, eu am gasit pe Wattpad printesa mecanica tradusa destul de bine

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu, nu au aparut. Nu ai de unde sa le comanzi, cel mai probabil in 2016-2017 vor aparea.