| anonim_4396 a întrebat:

Buna
A citit cineva cartea "Falling into you" (Ma pierd in tine) de Jasinda Wilder?
Vreau si eu niste pareri.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Am citit cartea cu ani in urma si mi-a placut foarte mult. Daca nu incerci sa o citesti, nu o sa stii daca o sa iti placa sau nu. Fiecare om are gusturi diferite. Poti sa cauti pe net recenzii sau poate gasesti cartea in pdf.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru Aasdfghj):

Am citit cartea, nu mai citisem gunoi până atunci, nu știu ce m-a apucat.
Mulțumesc de răspuns big grin