| VasileEmilia a întrebat:

A citit cineva,, Hotul fulgerului" de Rick Riordan? Ce nota ii acordati?

Răspuns Câştigător
| SporeBox a răspuns:

Eu am citit toata seria Percy Jackson si Olimpienii, Sabia Verii si trei volume din seria Eroii Olimpului. Mie mi-au placut toate si vreau sa citesc toate cartile lui Rick Riordan. Daca vrei sa incepi sa ii citesti cartile, incepe cu incredere pentru ca nu o sa regreti banii, mai ales daca esti un adolescent. Eu ii dau nota 10.