| Jpcooperfan a întrebat:

Bună!
Am citit acum un an sau poate chiar mai mult o carte pe wattpad. Îmi amintesc doar că se prezenta povestea de dragoste a unei fete din Florida cu un tânar care avea un anumit grad in armată (nu-mi amintesc exact). Ea avea un singur frate şi locuia cu bunica. După liceu s-a hotărât să meargă la un stagiu militar (sau ceva asemănător) undeva foarte departe de Florida unde el lucrează. Cartea avea două volume şi la un moment dat au fost şterse de pe wattpad. Îmi poate spune cineva cum se numeşte cartea? Sau măcar să-mi dați câteva detalii precum numele personajelor, etc. Poate este totuşi publicată această carte sau poate o mai găseac pe undeva. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Ioanamaria984 a răspuns:

Cartea se numește Tratament special:Anna, primul volum.iar celelalte doua tratament special: Îmblânzirea scorpiei și tratament special: inspecția.dar nu găsesc ultimele doua volume și mi le doresc mult

| Ioanamaria984 a răspuns:

Cartea se numește tratament special și are trei volume: primul: tratament special-Anna, tratament special: Îmblânzirea scorpiei, tratament special: inspecția