| 04081992 a întrebat:

Am citit anul trecut 3 carti si nu imi pot aduce aminte nici un titlu sau nume din ele, dar as vrea sa le recitesc. Va scriu cateva detalii, poate cineva stie despre ce e ste vorba. In prima carte era o adolescenta care se muta din orasul natal pentru ca a izbucnit ceva conflict la scoala si ajunge sa stea intr-un complex de apartamente unde intalneste un tip foarte popular care avea o broasca testoasa. El a fost dat afara de la facultate pentru ca a batut un tip care a abuzat de sora lui, insa este de treaba si cei doi se indragostesc. Stiu ca ea era timida si tot primea mesaje de amenintare din orasul natal. In a doua carte era sora lui, care se indragostise de cel mai bun prieten al lui. Ea era dansatoare insa si-a luxat piciorul si a ajuns sa mearga la o facultate normala. El o iubea in secret dar nu voia sa o implice in viata lui pentru ca avea un baietel dintr-o relatie anterioara pe care il crestea impreuna cu parintii lui la o ferma de animale. In sfarsit, in a3a carte este prezentata o prietena de-a lor care merge sa o caute pe mama ei drogata. Cand era mica le-a luat foc casa si i-au murit doi fratiori si apoi viata lor s-a degradat. Tatal a plecat de acasa si mama ei a devenit o drogata. Aveau un bar si fata ajunge sa lucreze in bar ca sa acopere gaura din buget facuta de mama ei. Intre timp, mama ei a angajat un baiat sa administreze barul, cel de care se va indragosti fata. Sper sa ma poata ajuta careva. Imi toc creierii de cateva zile sa imi aduc aminte un autor sau un titlu si nu reusesc. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

1.Te aștept - Jennifer L. Armentrout http://www.elefant.ro/......17734.html
2.Te doresc-Jennifer L. Armentrout
http://www.elefant.ro/......29141.html
3. Rămâi cu mine-Jennifer L. Armentrout
http://www.elefant.ro/......51698.html

| Petrovic a răspuns:

Te gândești de unde ai avut cărțile. Dacă le-ai avut de la o prietenă, o întrebi pe acea prietenă ce cărți ti-a împrumitat, dacăai fost la bibliotecă mergi și întrebi la recepție, în fișa ta trebuie să scrie. Dacă le aveai din casă, începe să citești toare titlurile cărților din biblioteca ta. Sigur îți vei aduce aminte.