| NAdrian a întrebat:

Buna,
Am citit "Bulgakov - Maestrul si Margareta" si chiar mi-a placut.
Alte carti in genul acesteia mai cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Incearca Inima de Caine, Crima si Pedeapsa, Razboi si Pace, Anna Karenina.
Prima e scrisa tot de Bulgakov.

4 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Citeste Magicianul de John Fowles.

| NAdrian explică (pentru Sofia08):

Ce coincidenta, chiar asta fac laughing

| Sofia08 a răspuns (pentru NAdrian):

Iti place?

| Cameliapantiru a răspuns (pentru NAdrian):

Buna! Ce parere ai de "Magicianul" lui Fowles? E o carte genial, mie mi-a placut mult. De acelasi autor, iti recomand si "Daniel Martin" si "IUbita locotenetului francez", daca nu le-ai citit deja. Sunt minunate! Seara faina, lectura placuta si succes maine la examen, Adrian!