| MaryWhiteRose a întrebat:

Am citit online primul volum din seria de carti casa noptii de p.c. cast si kristin cast si mi-ar placea sa le gasesc si pe celelalte big grin. Stie cineva unde le pot citi in romana pe restul?[nu conteaza daca online sau trebuie descarcat vreun fisier]Mie mi-a placut ce am citit si nu vreau comentarii rautacioase cum ca este o porcarie etc. x_X.Dau fundita happy.

Răspuns Câştigător
| ElectronicSound a răspuns:

Http://www.wattpad.com/ scrii casa noptii si iti da toate volumele dar alege acolo sus in colt, da pe romana.
sper ca te-am ajutat

| MaryWhiteRose explică (pentru ElectronicSound):

Mersi dar nu imi da toate volumele, imi dai te rog link? sad Acolo am citit volumul 1 big grin.

| ElectronicSound a răspuns (pentru ElectronicSound):

Atat am gasit sper ca te-am ajutat

| MaryWhiteRose explică (pentru ElectronicSound):

Mesajul asta a fost inregistrat cred ca o data cu al meu ca nu l-am vazut, merci mult big grin.

| ElectronicSound a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

Ok, promit ca mai caut

13 răspunsuri:
| MaryWhiteRose explică:

Mersi mult de tot, nu sunt toate volumele dar am ce citi urmatoarele saptamani

| Levitchi_Nicoleta_1983 a răspuns:

Salut vreau si eu primul volum "semnul", unde il pot gasi?

| Uifalean_Maria_1981 a răspuns:

Și mie mi-au plăcut happy

| tori1 a răspuns:

Dar unde ai gasit primul vol

| madalinapantazi a răspuns:

Hey, si eu caut de foarte mult timp. Doar ca eu vreau vol 8 nu 2. Si se pare ca cel pe care l-ai primit tu nu e bun. Si crede-ma, ca stiu ce spun. L-am incercat de mii de ori