| Maria_Bianca_2001_5gOd a întrebat:

Am făcut o mare prostie la olimpiadă. Se specifica o dată pentru redactarea unei pagini de jurnal și eu am pus altă dată. Se poate considera semn? Dacă e semn îmi anulează toată lucrarea sau doar subiectul respectiv? Nu știu la ce m-am gândit în momentul ăla, am fost neatentă și nu știu ce aș mai putea face acum.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se considera semn, doar greseala la subiectul respectiv.
Din pacate, nu poti afce nimic, vei fii depunctata pentru subiectul gresit si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă ți se anulează, probabil că nu, dar clar îți va scădea.