| Sweets a întrebat:

Am și eu o mică dilemă și aș fi recunoscătoare dacă m-ați ajuta.
Acum câțiva ani am văzut o carte, iar acum aș vrea să o citesc, dar nu îmi aduc aminte titlul exact. Am așa o vagă idee despre temă, dar nu sunt sigură ceva cu un frate sau dragostea de frate sau ceva de genul. Cartea avea coperta albastră și avea o imagine cu un bărbat mai în vârstă sau cu un băiețel, nu mai știu exact. Poate ați citit-o și aveți idee.

1 răspuns:
| Aimee33 a răspuns:

Pentru a ne da seama la ce carte te gandesti, avem nevoie de mai multe detalii.