| Soyyyyy a întrebat:

Am imprumutat 4 carti de la biblioteca prin august 2018 si am uitat sa le mai duc, m-am luat cu altele.
Stie cineva daca o sa am amenda mare cand ma duc?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Sună la bibliotecă.
O prietenă a depășit termenul cu câteva luni și nu s-a întâmplat nimic. Apoi asigură-te că nu mai împrumuți cărți.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Fiecare biblioteca are un regulament in care scrie ce se intampla si cat platesti pentru nereturnarea la timp a unei carti. In general stiu ca se plateste o anumita suma pe zi.

| oz_1736 a răspuns:

Le mai tii 3 luni si expira garantia de 2 ani. Apoi nu poti plati niste lucruri expirate

| xilef123 a răspuns:

Poti suna sa intrebi direct la biblioteca