| AndyPere a întrebat:

am inceput prima mea carte pe wattpad si nu stiu daca e prea reusita, am doar primul capitol la ea, nu stiu daca merita s-o continui. Uitati linkul la carte : https://www.wattpad.com/myworks/62417113-kill-and-kill-u ntil-you-die. E horror, va rog sa-mi spuneti parerile voastre despre ea.

3 răspunsuri:
| madymeow a răspuns:

Un scriitor adevarat nu va crede niciodata ca povestea lui este indeajuns de buna. dar nu va lasa asta sa il opreasca.

| cristina200322 a răspuns:

Hei.Cartea ta este interesanta, dar ar fi mai ok daca nu ai incepe cu vesnica formula "ma numesc." si sa incepi cu prezentarea, a devenit deja tipic.Lasa cititorul sa afle pe parcursul lecturii despre personaj.Succes la scris ^^

| AndyPere explică (pentru cristina200322):

Multumesc de sfat si acum ca stau sa o editez realizez cate greseli am de formulare din cauza faptului ca ma grabeam cand o scriam. Pana la urma e primul capitol, am putin de editat, bine ca nu am pus intrebarea dupa vreo 5 capitole naspa scrise...