| Mariana344 a întrebat:

Buna! Am început sa citesc o carte PDF pe scribd, dar am pierdut-o și nu-i mai știu numele sau autorul. In ea era vorba despre o femeie ce se angajează la firma mătuși ei ca dama de companie pentru a plăti datoria tatălui ei de 1 milion. Pana la urma ajunge sa țină la primul ei client cu toate ca ambii și-au propus o relație strict profesional si sexuală

1 răspuns:
| Acilegna a răspuns:

"Calendar girl" - Audrey Carlan; sunt patru volume; se gasesc in librarii, tiparite pe hartie...; costa in jur de 35 de lei/vol.; depinde de librarie (...) Bafta!