| Ursuleţ25 a întrebat:

Am nevoie de nume pentru un personaj imaginar, pentru o carte. Sugestii? Mersi. Despre acest personaj imaginar : este creat de o fata care este tratata in cel mai urat mod si acasa si la scoala, si simtindu-se a nimanui si-a inventat un prieten cu care putea discuta si ii spunea orice. Iar, acest personaj imaginar la inceput este unul bun, asculta, da sfaturi, si m-ai apoi incepe sa se schimbe in unul ce vrea sa o controleze ca m-ai apoi sa nu poata sa scape de el.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Lucy

4 răspunsuri:
| OnlyTheScript a răspuns:

Toby. Era frumos daca te inspirai din Paranormal Activity 2. Personajul ar putea fi o simpla umbra care sa o urmareasca pe fata pe veci.

| doggy123 a răspuns:

Rocky

| AlexandruHS a răspuns:

Kira- nume ce reprezinta intunericul
Sara- semnificatia de "printesa" sau "regina".
Poti sa ii spui chiar Regina.
Jane, Dorothy-(nume unei "fantome")

| Alexandra200310 a răspuns:

Silci,mirsti,risti.