| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de opinia voastra intr-un caz:vreau sa-mi cumpar o carte,si m-am documentat mult timp care sunt cele mai la moda carti de acum, deci am gasit 3 variante optionale: "Divergent" de Veronica Roth, "Jocul Minciunii" de Sara Shepard, si "Micutele Mincinoase" de asemenea. Va rog mult sa-mi dati sfaturi sincere si utile! Mersi!

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Dintre cele 3 aş recomanda "Divergent" de V. Roth.
Dar în locul tău m-aş orienta spre alte genuri. Astea "la modă", sunt la modă pentru puştanele de 13 ani care se uită la Pariu cu viaţa şi la Iubiri Secrete.
Dar deja ajungem la alt subiect.
Lectură plăcută! happy

| petre059 a răspuns:

Esti "tare'. Cartile nu sunt la moda, daca citesti o carte o citesti de placere nu de "moda".Din fiecare citita daca stii sa selectezi ceea ce citesti iti raman niste idei, de viata, de comportament....sunt multe dar nu la moda.Eu ti-as recomanda Shogun sa citesti, ai invata multe lucruri de acolo.E o carte si cu dragoste, si razboi...e interesanta.

| Christiana03 a răspuns (pentru petre059):

Ok,mersi pentru morala,happy insa eu stiu cine sint, si n-am nevoie de ''critici'' ca tine.

| petre059 a răspuns:

Ai zis ca vrei sfaturi sincere si utile, am fost sincer, utilitatea vad ca nu intra in discutielaughing O seara placuta in continuare!