| BlackChocolateAndWhiteHeart a întrebat:

Am scris de curand o poveste pe Wattpad (trebuie sa ai cont ca s-o citesti). Ce parere aveti? Merita sa o continui? Vreau cat mai multe pareri. Povestea se numeste,, Amnesia".
http://w.tt/1RNKAKG

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Ai talent, te exprimi binisor. Incearca sa fii cat mai originala si sa dai povestii o nota personala, a ta. Nu mi-a placut titlul, pe langa faptul e ca un cuvant in limba engleza (in limba romana se scrie "amnezie"), e fumat de mult. Exista jocuri, filme, care abunda de astfel de teme. Evident, ii poti da o aura originala, dar titlul conteaza foarte mult. Dar, repet, textul e bine facut.