| YoYo98 a întrebat:

Am scris o carte si as avea nevoie de o editura din municipiul Arad care sa o publice. Stiu ca publicarea costa sau nu, depinzand de cum i se pare editurii cartea insa acest lucru nu conteaza. Am nevoie rapida de nume de edituri din municipiul Arad si am nevoie de adresa acestora ca sa stiu unde sa merg. Va multumesc. Promit ca daca cineva imi va da o adresa iar acea editura imi va publica cartea acel cineva va fi contactat de mine si va primi un exemplar.

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Felicitari! uite cateva edituri, sper ca din Arad :D Editura gutenberg univers - Adresa: Calea Victoriei, Nr. 41-43
- Telefon: 0257/233545

Editura promun - Adresa: Str. Feleacului, Nr. 1
- Telefon: 0257/251711, 0357/405143

http://www.catalogedituri.ro/edituri/27/Arad