| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Am scris poezii și mereu compun atunci când nu mă simt bine, dar nu știu unde să le public și nu știu dacă le va citi cineva. M-am gândit să le public pe wattpad, ce părere aveți? Nu am publicat decât în revista scolii, dar s-au printat doar câteva reviste pentru comunitatea scolii.
Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti un blog personal!
Sunt templaturi pe internet si pui linkul cu blogul pe FaceBookul si Instagramul tau, ca sa vina prietenii sa te citeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu voiam să public la un moment dat pe Wattpad dar nu mi se pare totuși ceva care chiar ți-ar recunoaște meritele, eu zic că pentru a fi recunoscut și scriitor cu acte în regulă ar fi bine să fie prin editură și ca lumea să vrea să cumpere cartea aia. happy Dar Wattpad ul îl văd totuși ca un loc de început dar clar pasul final îl văd publicarea prin editură.